Data publikacji: 2019-07-11

Febi wspiera program Młode Kadry

Trudności ze znalezieniem wykwalifikowanych specjalistów to temat, który od dłuższego czasu spędza sen z powiek właścicielom serwisów samochodowych. Inter Cars dostrzega ten problem i próbuje z nim walczyć, m.in za pośrednictwem programu „Młode Kadry”, który zyskał nowego sprzymierzeńca – firmę Febi.

febi_logo_1.jpg
Projekt bez tytułu.png

„Młode Kadry” to program, który jest dobrze znany wśród specjalistów z branży motoryzacyjnej. Jest on sukcesywnie rozwijany przez Inter Cars od wielu lat i skutecznie zachęca młodych ludzi do tego, aby poszerzali swoje kompetencje w zawodzie mechanika samochodowego. Inicjatywa polega na współpracy ze szkołami m.in. poprzez wyposażenie placówek w nowoczesny sprzęt do naprawy i diagnostyki usterek w samochodach. Dostarcza także wiedzę niezbędną do kształcenia przyszłej kadry. Jednym z flagowych przedsięwzięć programu jest „Young Car Mechanic” – międzynarodowy konkurs, który co roku wyłania najzdolniejsze młode talenty.

Pielęgnowanie pasji młodych adeptów sztuki napraw samochodów nie byłoby możliwe bez wsparcia partnerów programu „Młode Kadry”. Są to najlepsze i najbardziej rozpoznawalne firmy z branży motoryzacyjnej. Od pewnego czasu do tego zacnego grona dołączyła firma Febi.  

Dzięki zaangażowaniu firmy Febi w program „Młode Kadry” jesteśmy w stanie zapewnić uczniom dostęp do specjalistycznej wiedzy. Szkolenia organizowane za ich pośrednictwem to solidna dawka praktycznych informacji, które odpowiednio wykorzystane, mogą w przyszłości stanowić o ich sukcesie na rynku pracy. Jesteśmy bardzo wdzięczni firmie Febi za ich wkład i zaangażowanie. Dziękujemy – mówi Marta Ciesielska, menadżer odpowiedzialna za program Młode Kadry.

Febi to jeden z wiodących producentów na niezależnym rynku części samochodowych. Stale poszerzana oferta firmy obejmuje elementy układów kierowniczych, hamulcowych, elektrycznych, zawieszenia oraz mocowania kół. Ich produkty cieszą się zaufaniem nabywców w 130 krajach na świecie.

Podobne artykuły

Ranking 100 największych polskich firm prywatnych – wysoka pozycja Inter Cars

Ranking 100 największych polskich firm prywatnych – wysoka pozycja Inter Cars

Jak koronawirus wpłynął na rozwój branży motoryzacyjnej?

Jak koronawirus wpłynął na rozwój branży motoryzacyjnej?

Kody GTU – ułatwienia w Katalogu Online

Kody GTU – ułatwienia w Katalogu Online

Smat Nord – nowy dostawca dla rynków autobusowego i agro

Smat Nord – nowy dostawca dla rynków autobusowego i agro