Data publikacji: 2020-05-20
, autor: Jacek Żytnicki

Dynamiczna wymiana oleju – 2. część szkolenia Ravenol

W najbliższy piątek 22 maja zaplanowana została druga część organizowanego przez Ravenol i Inter Cars bezpłatnego 1,5-godzinnego szkolenia z dynamicznej wymiany oleju w praktyce. Początek webinaru o godz. 17:00.

motosport_1170x658 (1).jpg

Dokładnie tydzień temu Ravenol zorganizował dla klientów Inter Cars pierwszą część webinaru, podczas której omawiane były najważniejsze zagadnienia związane z dynamiczną wymianą oleju. W piątek eksperci wdrożą się w temat jeszcze głębiej i na przykładzie Mini Clubman Cooper S ze skrzynią AISIN GA8F22AWzaprezentują na żywo jak operacja ta wygląda od strony mechanika.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny, wystarczy tylko wcześniej zarejestrować się TUTAJ.

Podczas webinaru będzie istniała możliwość zadawania pytań eksportom prowadzącym szkolenie. Na najciekawsze z nich odpowiedzą oni podczas spotkania. Dla uczestników, którzy ukończą wszystkie trzy części webinaru firma Ravenol przygotowała specjalne certyfikaty.  

Agenda 2. części szkolenia (22 maja, godz. 17:00):

  1. Czynności przygotowujące
  2. Lokalizacja złączy, miejsc podpięcia urządzenia
  3. Podłączenie przy pomocy adapterów
  4. Podłączenie urządzenia i włączenie urządzenia- wybór parametrów
  5. Dynamiczna wymiana oleju wraz z procesem płukania nowym olejem
  6. Czynności zamykające

Podobnie jak pierwszą część webinaru, również piątkowe szkolenie poprowadzą: Paweł Gancarczyk, trener i właściciel firmy MVS oraz Maciej Gronek, trener i właściciel firmy Automatyczne skrzynie biegów.