Data publikacji: 2019-11-18

Dookoła Świata – podróż, która odmieni Twój następny rok

1 stycznia 2019 roku Inter Cars ogłosił dla swoich klientów promocję Dookoła Świata. Mamy nadzieję, że zarówno sama akcja, jak i jej nazwa, staną się preludium dla stałej, corocznej inicjatywy, w której Inter Cars będzie mógł uhonorować swoich klientów za wyniki zakupowe. Przypominamy, że tegoroczna edycja Dookoła Świata wciąż trwa i już niedługo, bo 31 grudnia, doczeka się swojego rozstrzygnięcia.

photo-1430514731097-e2d6deb9ebd6[1].jpg
photo-1540504370406-ce7e884d9435[1].jpg
photo-1537640685236-a9df2496e232[1].jpg
photo-1507125524815-d9d6dccda1dc[1].jpg

Każdy uczestnik na początku roku otrzymał swój indywidualny plan zakupowy, który podsumowany zostanie z ostatnim dniem 2019 roku. Ci, którzy do tego czasu zrealizują założony plan, staną się laureatami akcji i otrzymają od Inter Cars rabat na jednoosobową wycieczkę marzeń.

Klienci zostali podzieleni na 3 kategorie: Premium, Biznes oraz Standard. Każda z grup walczy o wycieczkę w inne miejsce na świecie. Zostało już niewiele czasu do zakończenia akcji, jednak kolejne dni i  zakupy dokonane przez uczestników, przybliżają ich do wygranej, czyli fantastycznej, egzotycznej i ekskluzywnej podróży.

Zaraz po Nowym Roku, po prezentach świątecznych i wspaniałych balach sylwestrowych, niektórych klientów Inter Cars czeka jeszcze jedna niespodzianka – informacja o wygranej, dająca możliwość odwiedzenia wraz z największym dystrybutorem części zamiennych w Polsce, jednego z czterech kierunków: Rio de Janeiro, Mauritiusu, Bali lub Republiki Południowej Afryki.

Brytyjski pisarz, Terry Pratchett, na pytanie, po co podróżuje powiedział, że najważniejszą cechą podróży jest powrót do domu w zmienionej formie. „…żeby zobaczyć to miejsce, z którego się przybyło nowymi oczami i w nowych kolorach. Wówczas ludzie też patrzą na człowieka inaczej. Wrócić tam, skąd się wyruszyło, to nie to samo, co nigdy nie wyjechać.”

Z końcem roku, gdy podsumujemy realizację założonych planów zakupowych, zaproponujemy uczestnikom nie tylko ekskluzywną wycieczkę, ale też możliwość ciekawie spędzonego czasu z osobami, z którymi na co dzień mają oni wyłącznie kontakt biznesowy. Oferujemy podróż i atrakcje, które byłyby trudne do zrealizowania podczas wyjazdu organizowanego przez zwykłe biuro podróży. Wreszcie i najważniejsze, Inter Cars gwarantuje wyprawę z której klienci wrócą inni, odmienieni, wypoczęci i być może z głową pełną nowych pomysłów.

Jakie przykładowe miejsca i atrakcje Inter Cars proponuje laureatom akcji Dookoła Świata?

  1. Kapsztad – legislacyjna stolica Republiki Południowej Afryki, najstarsze miasto w kraju, założone w 1652 roku przez Holendrów. Dziś jest to miejsce, w którym mieszanka kulturowa i etniczna wynikają z faktu, iż na stałe zamieszkuje je ponad 30 narodowości.
  2. Safari, podczas którego uczestnicy wyjazdu spotkają się oko w oko z najbardziej społecznym afrykańskim zwierzęciem, jakim jest słoń, a także z zebrami, gazelami, antylopami, lwami, bawołami, nosorożcami, szakalami czy hienami.
  3. Ekscytujący rejs katamaranem po Oceanie Atlantyckim.
  4. Przepiękne widoki Mauritiusu, afrykańskiej wyspy na Oceanie Indyjskim, która zamiast utartych stereotypów, w których Czarny Ląd kojarzy się z sawanną i pustynią, urzeka zielenią, błękitem i rajskimi plażami.
  5. Ubud – kulturalno-artystyczna stolica Bali z tradycyjną wyspiarską zabudową, licznymi świątyniami i uroczymi, klimatycznymi miasteczkami.
  6. Rafting, czyli spływ po balijskiej rzece – dostarczy wielu emocji i zabawy w otoczeniu przepięknych krajobrazów.