Data publikacji: 2019-11-27

Co nowego w ostatnim w tym roku Inter Trucku?

Z końcem listopada do klientów Inter Cars trafiło ostatnie tegoroczne wydanie kwartalnika Inter Truck. Tradycyjnie czytelnicy znajdą w nim wiele interesujących artykułów. Czego konkretnie mogą spodziewać się w jednym z najcieplej odbieranych przez branżę tytułów, dedykowanych rynkowi ciężarowemu?

IT-1920x1080.jpg

Czwarty tegoroczny numer Inter Trucka otwiera seria materiałów poświęconych współpracy na linii Q-Service Truck i Ford Trucks, m.in. artykuł o budowie sieci dealerskiej i serwisowej Ford Trucks w Polsce, o pierwszych klientach, którzy zdecydowali się na zakup modelu F-MAX. Znaleźć w nim można także wywiad z Iwoną Blecharczyk, która testowała pojazd po bieszczadzkich trasach oraz test Samochodu Ciężarowego 2019 roku w wykonaniu autora portalu 40ton.net.

Tradycyjnie, obszerna część magazynu poświęcona jest aktualnościom związanym z działalnością Grupy Kapitałowej Inter Cars – w bieżącym numerze jest to m.in. zapowiedź cyfrowej rewolucji dla warsztatów, podsumowanie akcji Inter Cars Supercar Club czy proekologiczne działania firmy, a także wywiady z członkami sieci Q-Service Truck. W tym wydaniu refleksjami na temat prowadzenia serwisu ciężarowego podzielił się Grzegorz Zimnicki z Pit-Stopu, a o przetargu dla MPO Warszawa opowiedział Grzegorz Kądziela z GP Truck Trading.

W części poświęconej nowym produktom, czytelnicy przeczytają m.in. o niezbędnych akcesoriach dla kierowców ciężarówek, o dmuchawach kabinowych, akumulatorach oraz oświetleniu pojazdów, szczególnie ważnym w okresie jesienno-zimowym. Z kolei w artykułach poświęconych technice zalazły się informacje o downsizingu czy zimowych oponach.

Zachęcamy do lektury ostatniego tegorocznego wydania kwartalnika Inter Truck. W wersji drukowanej jest on już dostępny w najlepszych ciężarowych serwisach w Polsce oraz we wszystkich filiach Inter Cars w naszym kraju. Z kolei z elektroniczną wersją czasopisma można zapoznać się TUTAJ.

Podobne artykuły

Rodzina e-narzędzi – niezawodna pomoc w prowadzeniu warsztatu

Rodzina e-narzędzi – niezawodna pomoc w prowadzeniu warsztatu

Najłatwiejszy sposób wyszukiwania części!

Najłatwiejszy sposób wyszukiwania części!

Pandemia koronawirusa –  czy jazda samochodem jest dozwolona?

Pandemia koronawirusa – czy jazda samochodem jest dozwolona?

Jak zarządzać warsztatem w kryzysie pandemii - Bezpłatny webinar dla warsztatów.

Jak zarządzać warsztatem w kryzysie pandemii - Bezpłatny webinar dla warsztatów.