Data publikacji: 2021-08-16

Akumulatory Exide w sprzedaży premiowej

Już 1 września startuje nowa odsłona akcji pakietowej Exide „WYGRYWASZ NA STARCIE – JESIEŃ 2021”, która jest skierowana do punktów sprzedaży detalicznej i warsztatów w całej Polsce. Sprzedaż premiowa będzie trwała aż do 15 października, a w czasie pierwszych dwóch tygodni jej obowiązywania zakupy akumulatorów premiowane będą wyższą wartością nagród.

Baner_1170x658px.png

Punkty sprzedaży detalicznej oraz warsztaty, które chcą wziąć udział w akcji premiowej „WYGRYWASZ NA STARCIE – JESIEŃ 2021”, powinny zakupić u dystrybutora Exide i zgłosić dowolny pakiet, składający się z akumulatorów Centra i/lub Exide (z wyłączeniem gamy Motorbike & Sport).

W ramach akcji dostępne są następujące wielkości (wartości) pakietów:

  • FLEXI – minimalna wartość zakupu akumulatorów: 3 000,00 zł netto; brak ograniczenia ilości faktur;
  • MAŁY – minimalna wartość zakupu akumulatorów: 4 500,00 zł netto; ilość faktur w zgłoszeniu za zakupy: do 2;
  • ŚREDNI – minimalna wartość zakupu akumulatorów: 13 500,00 zł netto; ilość faktur w zgłoszeniu za zakupy: do 3;
  • DUŻY – minimalna wartość zakupu akumulatorów: 35 000,00 zł netto; ilość faktur w zgłoszeniu za zakupy: do 4;
  • GIGA – minimalna wartość zakupu akumulatorów: 67 000,00 zł netto; ilość faktur w zgłoszeniu za zakupy: do 5.

Warto pamiętać, że uczestnicy sprzedaży premiowej, którzy zakupią pakiet promocyjny (tzw. pakiet z plusem) do 15 września 2021 r. i zgłoszą jego zakup (wraz z dokumentem zakupu) do 30 września, otrzymają nagrody o wyższej wartości. Wszystkie pakiety zakupione od 1 września do 15 października i zgłoszone do 31 października również będą premiowane atrakcyjnymi nagrodami.

Co WYGRYWASZ NA STARCIE?

Wśród nagród znajdują się między innymi karty upominkowe Orlen i EURO o wartościach od 125 złotych aż do 3750 złotych, karty przedpłacone VISA oraz zestawy akcesoriów Exide – w tym inteligentne prostowniki i testery akumulatorów, a także urządzenia serwisowe.

Warunki sprzedaży premiowej

Aby wziąć udział w akcji „WYGRYWASZ NA STARCIE – JESIEŃ 2021” należy zarejestrować się na stronie www.wygrywasznastarcie.pl, wypełnić elektroniczny formularz w panelu użytkownika i załączyć dowody zakupu, w nieprzekraczalnym terminie do 31 października 2021 r. (w przypadku pakietów z plusem – do 30 września). Po pozytywnej weryfikacji zgłaszający otrzyma wybraną nagrodę za symboliczną złotówkę.

Informacje o dystrybutorach akumulatorów Centra i Exide dostępne są u przedstawicieli handlowych Exide, a szczegółowe zasady promocji i regulamin można znaleźć na stronie internetowej www.wygrywasznastarcie.pl

Dlaczego akumulatory Exide?

Warto wziąć udział w ogólnopolskiej akcji sprzedaży premiowej „WYGRYWASZ NA STARCIE – JESIEŃ 2021” nie tylko ze względu na atrakcyjne nagrody, ale przede wszystkim z uwagi na najwyższą jakość produktów Exide i Centra. Wśród akumulatorów objętych akcją znajdują się akumulatory do pojazdów osobowych, ciężarowych, rolniczych oraz do łodzi i kamperów (z akcji wyłączone są akumulatory z gamy Motorbike & Sport).

Exide Technologies jest globalnym dostawcą najnowszych technologii akumulatorów, których produkcja odbywa się w sposób maksymalnie wydajny i spełniający najwyższe standardy jakości przy zachowaniu minimalnego wpływu na środowisko. W portfolio oferowanych przez Exide rozwiązań znajdują się zarówno akumulatory tradycyjne, jak i do samochodów z systemem Start-Stop:

Technologia AGM (ang. Absorbent Glass Mat) – to idealne rozwiązanie dla nowoczesnych, dużych samochodów wyposażonych w wiele odbiorników prądu i systemy zarządzania energią, dla samochodów z systemem Start-Stop oraz z systemem hamowania rekuperacyjnego. Charakteryzuje się najlepszą zdolnością przyjmowania ładunku oraz najwyższą wydajnością przez cały okres eksploatacji akumulatora.

Technologia EFB (ang. Enhanced Flooded Battery) – przeznaczona do wszystkich rodzajów pojazdów (zarówno wyposażonych w system Start-Stop, jak i bez niego), z dużym zapotrzebowaniem na cykliczność. W samochodach z systemem Start-Stop akumulatory wykonane w technologii EFB wykazują bezkonkurencyjne możliwości odzyskiwania energii i wyjątkowo dynamiczne ładowanie. Dodatkową korzyścią jest dłuższa żywotność akumulatora w samochodach z tradycyjnym układem napędowym.

Technologia Carbon Boost 2.0 – zapewnia dwa razy szybsze ładowanie niż w technologii tradycyjnej i więcej mocy rozruchowej dla samochodów z wymagającymi instalacjami elektrycznymi. Została opracowana, by sprostać ekstremalnym temperaturom i wymaganiom pojazdów z bogatym wyposażeniem. Akumulatory wyprodukowane w technologii Carbon Boost 2.0 sprawdzą się w samochodach z mocnymi silnikami, intensywnie użytkowanych, także w ruchu miejskim. 

Technologia tradycyjna – stosowana w samochodach osobowych, gwarantująca niskie tempo rozładowania i dużą odporność na zmiany temperatury. Jest odpowiednia do większości samochodów dostępnych na rynku (oprócz tych z systemem Start-Stop).

Zachęcamy wszystkich dystrybutorów do udziału w ogólnopolskiej akcji sprzedażowej. Niech jakość akumulatorów spod szyldu Exide ma szanse docenić jak najwięcej klientów.

Podobne artykuły

Ford Trucks Polska rozwija się w budowlance

Ford Trucks Polska rozwija się w budowlance

Young Car Mechanic 2021 – międzynarodowa rywalizacja zakończona

Young Car Mechanic 2021 – międzynarodowa rywalizacja zakończona

Znów na żywo! Spotkanie sieci Q-Service Truck w Zegrzu

Znów na żywo! Spotkanie sieci Q-Service Truck w Zegrzu

Maciej Oleksowicz w wywiadzie dla Strefy Inwestorów

Maciej Oleksowicz w wywiadzie dla Strefy Inwestorów