Data publikacji: 2014-01-26

Trwają zapisy na SACHS Race Challenge 2014

Przedstawicielstwo ZF Friedrichshafen AG w Polsce zaprasza do udziału w SACHS Race Challenge 2014. Akcja skierowana jest do warsztatów, które zakupią odpowiednią ilość oryginalnych części firmy ZF. 

Trwają zapisy na SACHS Race Challenge 2014

Podstawowym warunkiem udziału w SACHS Race Challenge 2014 jest zakup przez dany warsztat, w okresie od 1 stycznia do 10 maja 2014 roku, części marek Sachs, Lemförder, ZF Parts oraz ZF Lenksysteme, o wartości minimalnej wynoszącej w przypadku warsztatów ciężarowych - od 4 do 12 tysięcy złotych. Zaproszenia do udziału w imprezie otrzymają warsztaty, które osiągną najlepsze wyniki.

Impreza odbędzie się w maju i czerwcu na torach w Słomczynie, Debrznie i Wrocławiu. Trwa ona jeden dzień, podczas którego odbędą się szkolenia techniczne z zakresu układów zawieszenia i kierowniczych oraz systemów hybrydowych. Odbędą się jazdy porównawcze pojazdów osobowych z uszkodzonymi amortyzatorami przednimi. Podczas szkoleń sprzedażowych podjęty zostanie temat reklamacji. Atrakcją będą jazdy po torze rallycrossowym w specjalnie przygotowanych na tą okazję samochodach Mercedes C280. Na obecnych czekają treningi, kwalifikacje i finał pod koniec każdego dnia akcji, połączony z wręczeniem nagród dla wyróżniających się uczestników.Udział w akcji można zgłosić na stronie internetowej www.zf.com/pl lub u przedstawicieli handlowych Inter Cars. Bieżące informacje są dostępne na stronie www.zf.com/pl. Można je również uzyskać kontaktując się z poszczególnymi dystrybutorami lub warszawskim biurem ZF.