Data publikacji: 2019-05-13

III Międzynarodowy Finał Young Car Mechanic

Ogromne pokłady wiedzy, nieustający entuzjazm i ambicje, by stać się najlepszym Młodym Mechanikiem w Europie. III Międzynarodowy Finał Young Car Mechanic zbliża się wielkimi krokami. Już 26 maja poznamy najzdolniejszego ucznia szkół mechanicznych z Polski i wybranych krajów Europy.

20190412_104042.jpg

Tegoroczna edycja konkursu Young Car Mechanic to już trzecia odsłona rywalizacji, do której zaproszeni zostali uczniowie z innych europejskich krajów, w których Inter Cars prowadzi swoją działalność. W 2017 roku byli to uczniowie z Łotwy i Litwy, 12 miesięcy później dołączyli do nich koledzy z Bułgarii i Estonii. W 2019 roku lista krajów jest jeszcze obszerniejsza – w międzynarodowym finale spotkają się bowiem reprezentanci szkół z Polski, Litwy, Łotwy, Estonii, Ukrainy, Węgier i Bułgarii.

Wszyscy oni rywalizować będą w dniach 25-26 maja w Centrum Szkoleniowym Inter Cars o tytuł najlepszego młodego mechanika w Europie. Młodzi adepci naprawy pojazdów mechanicznych będą musieli zmierzyć się ze złożonymi zadaniami technicznymi, w trakcie których zostanie oceniona ich praktyczna wiedza oraz umiejętności diagnostyki i naprawy samochodów w warunkach najpełniej oddających realia pracy mechanika.

Rywalizacja zapowiada się niezwykle emocjonująco – łączna pula nagród dla 3 pierwszych miejsc w
Międzynarodowym Finale Young Car Mechanic 2019 wynosi aż 100 000 zł! Dodatkowo, wszyscy
uczestnicy Międzynarodowego Finału zostaną zaproszeni na wycieczkę do fabryki firmy Elring w
Stuttgarcie i muzeów poświęconych tematyce motoryzacji.

- Young Car Mechanic już na stałe wpisał się w kalendarz najważniejszych wydarzeń organizowanych przez Inter Cars. Jesteśmy dumni, że inicjatywa z roku na rok cieszy się coraz większym zaufaniem uczestników, a także partnerów, bez których organizacja tego przedsięwzięcia nie byłaby możliwa. Wspólnie kształcimy nowe pokolenie mechaników, którzy są przyszłością naszej branży – mówi Radosław Sujka, menadżer działu szkoleń Inter Cars

Konkurs co roku wspierają znane i prestiżowe marki, którym zależy na kształtowaniu właściwych wzorców wśród młodzieży. W tym roku Partnerami Strategicznymi, zarówno etapu krajowego, jak i Międzynarodowego Finału są firmy Bosch, Elring oraz ZF Aftermarket, a Partnerami Finału Międzynarodowego będą, poza wyżej wymienionymi, także firmy Hella, Varta, Meyle oraz Motoremo.

Podobne artykuły

Sprawdź, jakie szkolenia przygotował we wrześniu Inter Cars

Sprawdź, jakie szkolenia przygotował we wrześniu Inter Cars

Październikowe szkolenia w Inter Cars

Październikowe szkolenia w Inter Cars

Inter Cars rozpoczyna ostatni panel szkoleń w 2019 roku

Inter Cars rozpoczyna ostatni panel szkoleń w 2019 roku

Listopadowe szkolenia Inter Cars już dostępne. Nie czekaj, sprawdź i znajdź coś dla siebie!

Listopadowe szkolenia Inter Cars już dostępne. Nie czekaj, sprawdź i znajdź coś dla siebie!